Corona maatregelen 29-09-2020 SV Austerlitz

Beste leden,
Op maandagavond 28 september is er een Corona-persconferentie geweest van premier Mark Rutte en minister Hugo de Jonge. Helaas grijpt het Coronavirus weer steeds verder om zich heen, ondanks dat wij met z’n allen hard ons best doen om het virus de kop in te drukken. Dit alles heeft ertoe geleid dat er maandagavond 28 september landelijk strengere maatregelen zijn afgekondigd die ingaan vanaf dinsdag 29 september 18.00 uur en deze zijn in elk geval de komende 3 weken van kracht. Deze maatregelen treffen helaas ook de sportsector en onze vereniging.
De belangrijkste nieuwe regels mbt de sportsector die vanaf dinsdag 29 september 18.00 uur gelden zijn:

 • Sportwedstrijden, zowel amateur als professioneel vinden plaats zonder publiek.
 • Sportkantines zijn gesloten.
 • Kleedkamers en buiten toilet blijven open ( let op!! max 7 personen 18+ tegelijk in de kleedkamer ).
   

Concreet betekent dit voor de SV Austerlitz de volgende nieuwe maatregelen:

 • De kantine dicht gaat vanaf dinsdag 29 september 18.00 uur
 • Voetbal- en tenniswedstrijden vinden plaats zonder publiek
 • De rijouders van de tegenstanders (bij jeugd t/m 17 voetbal) mogen wel op het sportcomplex
 • Darten kan de komende 3 weken niet doorgaan ivm sluiting kantine
 • Klaverjas kan de komende 3 weken niet doorgaan ivm sluiting kantine
 • Na de wedstrijden, trainingen en vrij spelen tennis (waarbij vooraf gereserveerd moet worden) moet het sportcomplex direct daarna verlaten worden
 • Er mogen geen consumpties meegenomen worden naar de wedstrijden (muv het benodigde drinken/eten voor tijdens de wedstrijd/training)
 • Voor de Toss-avond en -ochtenden gelden vanaf nu ook aangepaste regels; 
  de kantine is gesloten evenals het terras, er mogen geen consumpties mee worden gebracht en genuttigd worden op het sportcomplex (muv het benodigde drinken/bidon voor tijdens toss), er mag geen publiek aanwezig zijn tijdens toss en na de toss wordt het sportcomplex zo spoedig mogelijk verlaten

Verder blijven de algemeen geldende regels natuurlijk nog van kracht om ons sportpark zo veilig mogelijk te houden voor iedereen, zodat iedereen gezond kan sporten. We zullen op SV Austerlitz samen moeten werken aan een veilige omgang met elkaar, veilige omgeving voor iedereen en dat vraagt veel van ieders eigen verantwoordelijkheid. Durf elkaar daarom ook aan te spreken als de regels niet gerespecteerd worden en accepteer als je daarop geattendeerd wordt!
We gaan er vanuit dat iedereen zich bij het betreden van ons sportpark conformeert aan de algemeen geldende richtlijnen vanuit Rijksoverheid, KNVB, KNLTB en NOC*NSF.
www.rijksoverheid.nl/Coronavirus Covid-19
www.svausterlitz-tennis.nl/corona
Check deze sites met regelmaat voor updates.

Een paar punten lichten we nog even uit;

 • Blijf thuis bij (milde) klachten en laat je testen! 
 • Ga bij terugkeer uit oranje of rood (geworden) gebied in quarantaine;
 • Doe de gezondheidscheck voordat je van huis vertrekt;
 • Volg de aanwijzingen van toezichthouders en bestuur op;
 • Volg de aangewezen looproutes op de club;
 • Houd je aan de 1,5 meter afstandsregel! Deze gelden vanaf 18 jaar ook tijdens rustmomenten.
 • En natuurlijk desinfecteer je handen bij aankomst en weggaan van het sportpark!

We doen een dringend beroep op iedereen de regels te respecteren en op te volgen. Alleen dan kunnen we het sportpark zo open mogelijk houden. Spreek elkaar aan en vooral: neem je eigen verantwoordelijkheid door je aan de regels te houden. 
We moeten het met z’n allen doen en dan kan hopelijk snel het publiek weer worden toegelaten en de kantine weer open!

Mvg,
Het OMNI-bestuur