SV Austerlitz VS Corona UPDATE

Beste leden,

Coronamaatregelen  

Wij volgen stringent de adviezen van het RIVM.  

Al eerder hebben wij u geïnformeerd dat alle activiteiten in en om het gebouw en de sportvelden stopgezet zijn. Dat is nog steeds zo. Op dit moment is het zelfs zo dat het hele complex achter slot en grendel is gezet door de gemeente i.v.m. verscherpte maatregelen. Bij andere clubs schijnt men zich niet gehouden te hebben aan Coronamaatregelen. In de voorbije weken heeft een aantal mensen op eigen risico gebruik gemaakt van de tennisvelden. Dat kan nu dus niet meer tot in ieder geval 28 april 2020.  

Wij zullen u ook van onze kant blijven informeren maar mocht u toch nog vragen hebben, dan kunt u uiteraard altijd contact met ons opnemen: mailnaar@svausterlitz.nl

Mvg

Het Bestuur