50+ toernooi gaat niet door!

Beste oud-tennisdeelnemer 50+

Wat een ieder al een klein beetje zag aankomen is dindagavond nog eens bevestigd. In grote lijnen betekent dit een voortzetting van het huidige ‘coronabeleid’ en waar het kan enige vergroting van de ‘speelruimte’ op sommige terreinen maar dat nog niet op de tennisvelden. Namens het bestuur moet ik je dan ook mededelen dat onze drie toernooidagen op 16, 18 en 19 juni dit jaar helaas niet doorgaan. Heel erg jammer maar het is duidelijk dat ieders gezondheid nog steeds op de eerste plaats staat. Ik hoop voor een ieder dat in de komende maanden de vooruitzichten zullen verbeteren en het ‘even lekker een balletje slaan’ weer tot de mogelijkheden gaat behoren. Dat wens ik iedereen van harte toe!

We hopen ook dat het 50+ toernooi Gemengd dubbel op zaterdag 3 oktober voor de eigen leden van de s.v. Austerlitz tegen die tijd wel het groene licht zal krijgen. We houden je daarover in ieder geval op de hoogte via de mail en de verenigingssite.

Met vriendelijke groet, Gerard Versteeg.